30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN
< Geri

30 Ağustos 1922 'de yüce milletimiz ve şanlı ordumuz, sahip olduğu inanç ve  gösterdiği olağanüstü cesaretle dünya tarihinde eşi benzeri olmayan bir kahramanlık destanı yazmıştır. Türk Milletinin esareti asla kabul etmeyeceğini, ilelebet hür yaşayacağını bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir. 
 
Türk Milleti, şanlı tarihi boyunca hiç bir zaman diz çökmemiştir. Terör, darbe girişimleri veya başka yollarla vatanımızın bölünmez bütünlüğünü, demokrasimizi ve istikrarımızı hedef alanlar; milletimizin aynı inanç ve kararlılıkla dün olduğu gibi bugün de hiç bir saldırı karşısında diz çökmeyeceğini  iyi bilmelidirler.
 
Türkiye enerji, su ve gaz işçileri olarak, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 95. Yıl dönümünü büyük bir coşkuyla kutluyoruz.  Bize bugün sahip olduğumuz manevi değerlerimizle, saygın ve özgür bir şekilde yaşama imkanı sağlayan büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını, tüm şehit ve gazilerimizi minnetle anıyoruz. Tüm üyelerimize ve halkımıza barış, huzur ve insan onuruna yakışır bir çalışma yaşamı diliyoruz. 

TES-İŞ YÖNETİM KURULU